Sima'da Aile Olmak

Sima Sınıfının Kapılarını Ailelere Açar...

BEM ailesi olarak sizlerle çıkmak istediğimiz eğitim-öğretim yolculuğuna hoş geldiniz. Gelin sizlerle daha yakından tanışalım! BEM olarak özgünlüğümüzü, eğitim anlayışımızda benimsediğimiz önceliklerimizden almaktayız.

Siz sevgili aileler tohumlarınızı ektiniz, büyüttünüz fidan oldular ve fidanlarınız bizlerle tanıştılar. Sizlere birlikte el ele yol almak istediğimiz eğitim ile fidanlarımızın saksılarını değiştirmeden gelin büyümelerine yardım edelim. BEM için eğitim akademik hayata hazırlık dönemi olmasının yanında, insaniyetimizin temsili olan değerlerimizin ekim mevsimidir.

Programda aile katılımı aktif ve etkileşimli bir şekilde gerçekleştirilir. Öğretmen sınıfının kapılarını ailelere açar ve mümkün olduğunca aile katılımını teşvik eder. Ebeveynlere eğitim programına dahil olabilecekleri fırsatlar sunulur. Ayrıca ebeveynlere, çocukları ile eğlenceli vakit geçirebilecekleri uygulama önerilerinde bulunur.

Aile katılımının yalnızca kurumlarda olmayacağını gelin bir kez daha birlikte gösterelim. Okul dışında, yolda, parkta, evinizde, köyünüzde ve tatilde... Daha doğrusu sizlerin çocuklarınızın elinden tutabildiğiniz her an fırsatları değerlendirebileceğiniz aile katılımı anlarıdır. Bunun daha planlı ve programlı olabilmesi için ise öğretmenlerimiz her zaman destekleri ile sizlerin yanında olacaklardır.

Ayrıca yıl boyunca veli eğitim seminerlerimiz düzenlenmektedir